Fogarasi József

SZERENCSÉTLEN … „Aba Ágoston Sámuel” … egyedül őt „BASZTATJÁK” … pedig csak egy tűt testesített meg a NER-feudum urambátyám-bűnszervezet szénakazlában…

 

„Aki nem tudja csinálni, tanítja.

És aki tanítani sem tudja,

abból lesz a tornatanár."

/Woody Allen/ 

 

"Aki tudja, csinálja;

aki érti, tanítja”

/George Bernard Shaw/ 

 

 

… persze az is igaz… idegesítően szánalmas volt őt hallgatni, hát még nézni, a választás előtti napokban, hetekben, ahogyan - zöldfülűnek nézve Hann Endrét - hűséges és jól fizetett, párt-agitproposként igyekezett saját, ellenőrizhetetlen egyéni „zugfelmérési” eredményeivel bizonygatni a FIDESZ - várhatóan - még mindig magabiztos győzelmi fölényét.

 

Természetesen, e „versengést lihegő” folyamatban nem volt egyedül: a választás napján igazi hűséges fegyverhordozóként tudhatta maga mellett - többek között - a szpíkeri szerepbe öltözött - mindenhol és mindenben szakértőként fellépő - ifjonti Lomnicit. Akinek a kormányzópárt legelőkelőbb televíziója közvetítette élő, egyenes adású vezénylete segítségével nézők milliói válhattak az élmény közvetlen részesévé, ahogyan a MAGYAR NÉP - április 12. napján - az idő előrehaladtával az asztal alá mossa az elmúlt 2x8 év háborús szenvedéseit előidéző, s fenntartó - Orbán vezette - „nemzeti” oldal összességét.

 

Azaz „nagyvonalúan” - a MAGYARSÁG szokásos keresztény-álságos módján - ne egyedül a tudós és akadémikus házi közvélemény-kutatót büntessük, majd szolgáltassunk néki némi morzsányi kirakat- KEGYESSÉGI elégtételt –

 

Megtarthatja szemináriumát a Nézőpont Intézet vezetője …. az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE) Állam- és Jogtudományi Karán.”

 

– hiszen az említett elmúlt 2x8 év háborús szenvedéseit előidéző, s fenntartó Orbán és „harcostársai” vezette regnáló NER közvetlen és közvetett formátumú jóltartó-jóllakatásában nagyon sok KATEDRA-KOPTATÓ vett részt. Olyanok is, akiknek az elkövetkező „társadalomépítés szemesztereiben” nemhogy előadást, vagy szemináriumi foglalkozást tartani, de az említettek előkészítésében még demonstrátori szinten közreműködnie sem szabadna!

 

Ezért a jelen - harmadik - rendszerváltás kapujában - amikor „egy önkényuralomból tér vissza az ország a liberális demokráciába - a Szent Korona, a Szent Jobb és az Aranybulla magyar ereklyéinek álságos módú mögé bújása nélkül Kérésünket?

 

 

IGÉNYÜNKET! 

 

 

az alábbi módon tegyük közzé:

 

 

 

 

 

Magyarországon, 2026. szeptember 1-jétől – saját, belső emberi önvizsgálatának tisztázó eredménye nélkül – egyetlen felsőoktatási intézmény katedrájára ne álljon fel olyan - főállású, mellék- másodállású, óraadó, „kölcsönkért”, szemináriumi, gyakorlati foglalkozást stb. vezető tanár/oktató/igehirdető, aki az elmúlt (2x) 8 év ideje alatt a felsőoktatás bármely intézménye igazi, illetve jelképes katedráján állva (ülve) közvetlen avagy közvetett módon részt vett a NER – jogállamlebontó – építésében, egyes részeinek (teljes/részleges) felújításában, javítgató karbantartásában.

 

Mindennek tényéről - Magyarország, a magyar társadalom, gyermekei, unokái jövőjét szolgálva - a katedrára fellépő személy személyi anyagai között helyezze el e – központilag a rendelkezésére bocsátott – saját kezűleg kitöltött és aláírt

 

 

NYILATKOZATOT

 

 

(amennyiben óhajtja: Isten engem úgy segéljen toldattal kiegészítve).

 

 

Budapest, 2026. május 14.

Látogatók száma

a mai napon: a mai napon: 34
a héten: a héten: 34
a hónapban: a hónapban: 3477
összesenösszesen584300
az oldalt jelenleg nézik: 8

sapka_dolt_vagott.png