Fogarasi József

Je suis Hungary…

 

 

Ilich Ramírez Sánchez 

 

Nikola Gruevszki

 

Marcin Romanowski 

 

Milorad Dodik

(ugrásra készen)

 

Marine Le Pen

(ha a szükség úgy hozza)

 

 

Marine!... ne aggódj…! a MAGYAREMBER törvénytisztelő, béke- és emberiméltóság-párti, a megalkuvást - az igazság terén - nem ismeri! 

 

Amennyiben, e koholmányindíttatású ítélet jogerőre emelkedne – ami minden bizonnyal merő képtelenség – úgy a jogállamisági válsághelyzet jelen időszakában bizton számíthatsz a MAGYAREMBEREK önzetlen barátságára, keresztény-patrióta tisztaságú vendégszeretetére. A ki/ba/sz/ab/ott - „szemérmetlen magasságú” - 100 ezer eurós pénzbírságot a tisztességes magyaremberek seperc alatt fogják összegyűjteni Neked, ahogyan tették ezt Hadházy Ákos magyar parlamenti képviselő 12 millió forintos p/o/éld/f/átlan összegű pénzbüntetése esetében. Ez utóbbira elég volt másfél nap. 

 

Marine!... és vissza se kell fizetned… semmit… ahogyan eddig sem kellett… 

 

Harcostársi üdvözlettel

a magyaremberek nevében

 

Budapest, 2025. március 31.

 

Ui. sokak vélekedése szerint

 

 

 

Benjamin Netanjahu

(a SZENTFÖLD egyedüli európai-szabadságharcos védelmezője,

az üldözött keresztények megmentő-támogatója,

a VILÁGBÉKE megteremtésének tűzokádó-sárkányú szószolója)

 

 

nem hagyható ki a fenti, exkluzív felsorolású számbavételből, annál is inkább, mivel vele szemben jelenleg - jeles tettei ellenére - elfogató parancs van érvényben. Magyarország azonban inkább kilép a Nemzetközi Büntetőbíróságból (ICC) mintsem végrehajtson egy megítélése szerint politikai bírósággá alakult szervezet által hozott szubjektív jellegű döntést. A magyaremberek ugyanis szolidárisak Izrael nemzeti szuverenitásának sérthetetlensége kérdésében. Izrael pedig – szintúgy Netanjahu – a szabadságszerető magyar népre, az Európai kereszténység rendíthetetlen szilárdságú védelmezőjére - mint a zsidó-keresztény kultúra ellenfelek által bevehetetlen európai bástyájára - a jövőben is számíthat. (akármit is jelentsen ez a nyakatekerten „hosszútőmondat”- szerk.)

 

Budapest, 2025. április 04.

 

Látogatók száma

a mai napon: a mai napon: 84
a héten: a héten: 717
a hónapban: a hónapban: 1877
összesenösszesen549081
az oldalt jelenleg nézik: 2

sapka_dolt_vagott.png